Kontakt oss

Kom gjerne innom butikken vår, eller ta kontakt på telefon eller mail!

MONTAR

Elgveien 2
9321 Moen

Åpningstid

Mandag - Fredag 08:00-15:30

Organisasjonsnr. 965 900 527

Butikken vår "Gullgruva"

Olsborg
9321 Moen
gullgruva@montar.no

Åpningstid:

Mandag-Fredag 10:00-16:00
Lørdagsåpent 10:00-14:00 (juni, juli, august, november, desember)

blånissekostymer 016.jpg


Janne Walquist
/Daglig leder/

janne@montar.no
41 42 40 98
77 83 14 71

Reidun W. Aspmo /Attføringsansvarlig

reidun@montar.no
93 46 14 11

Arnfinn Sivertsen /Tilrettelegger Ved/ Tjenester

arnfinn@montar.no
91 63 96 30

Jørn Henning Haugli /Tilrettelegger Snekkeri/ Byggrenovering

jorn@montar.no
46 62 68 75

Amani Nazzal /Tilrettelegger Vaskeri

amani@montar.no
45 51 63 69

Elisabeth Karlsen Jakobsen /Produksjonsmedarbeider Vaskeri

elisabeth@montar.no
40 60 18 14

Carina Bentsen /Tilrettelegger Butikk/ Husflid

carina@montar.no

Tina Horsberg /Tilrettelegger Butikk/ Husflid

46 42 62 73
tina@montar.no


*